Rejestracja/informacja: (18) 442 12 22

Poradnia alergologiczna

Katar, swędząca skóra? Ból głowy, spadek wydolności organizmu lub męczące problemy z trawieniem? Pojawiają się problemy z wypełnianiem obowiązków zawodowych i trudno czerpać przyjemność z życia? To może być problem z alergią. Warto sprawdzić, czy organizm funkcjonuje prawidłowo i umówić się na konsultację u alergologa.

Alergia to choroba, którą wywołują nieprawidłowe reakcje organizmu związane z wadliwym działaniem mechanizmu immunologicznego. Tylko alergolog jest w stanie prawidłowo zdiagnozować przyczynę wywołującą nieprzyjemne efekty. Doświadczony specjalista dostosuje terapię do indywidualnego przypadku, dobierze leki tak, aby zminimalizować skutki uboczne, takie jak senność i agresja.

Alergolog z naszego zespołu poprowadzi leczenie objawowe oraz przyczynowe. To pierwsze po to, żeby zlikwidować niedogodności utrudniające życie. Drugie, żeby pozbyć się przyczyn powodujących alergię. Umawiając się na konsultacje przekonają się Państwo, że można  pozbyć się problemów utrudniających codzienne życie.

Lekarze przyjmujący w tej poradni

  • lek. med. Kazimierz Trojnarski

Cennik:

porada recepturowa - 30 zł

wizyta lekarska - 150 zł

wizyta lekarska + spirometria - 170 zł

wizyta lekarska + testy (I paleta) - 320 zł

I paleta testów - 200 zł