Rejestracja/informacja: (18) 442 12 22

Informacje o nas

Specjalistyczne Centrum Medyczne "Novo-Med" to firma, która powstała w marcu 2009 roku. Mimo krótkiego czasu funkcjonowania, dzięki indywidualnemu podejściu do Pacjenta i wysokiej jakości usług, zaufało nam już ponad 50 tysięcy osób. Nasza kadra medyczna to wybitni specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. To właśnie dzięki ludziom, którzy pracują w Specjalistycznym Centrum Medycznym „Novo-Med” możemy zapewnić naszym Pacjentom opiekę na najwyższym poziomie, tworząc ciepłą i pełną zaufania atmosferę.

„Novo-Med” to ponad 20 poradni specjalistycznych, w których zapewniamy pełen zakres usług od diagnostyki, po kompleksowe leczenie specjalistyczne. Świadczymy usługi medyczne w ramach podpisanych kontraktów z NFZ, jak również komercyjnie. Nasi Pacjenci mają możliwość korzystania z szerokiego zakresu badań ultrasonograficznych wykonywanych na najwyższej jakości sprzęcie do badań klinicznych - w 2017 roku został zakupiony inteligentny aparat USG - Philips iE33, który dysponuje 5 ultranowoczesnymi głowicami. Doskonałe obrazowanie zapewnia jeszcze szybszą i dokładniejszą diagnostykę.

Z myślą o potrzebach zdrowotnych naszych Pacjentów, stale inwestujemy w zaawansowane rozwiązania technologiczne, które zapewniają dostęp do najnowszych metod leczenia i ułatwiają szybki powrót do zdrowia.

Ponadto mając na uwadze ciągły wzrost i kompleksowość udzielanych świadczeń, z początkiem 2013 roku, przenieśliśmy naszą przychodnię do nowej i większej siedziby przy ul. Żółkiewskiego 10 w Nowym Sączu.

Wszystkim dotychczasowym Pacjentom dziękujemy za okazane nam zaufanie i zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą.